O Firmie


Firma I&P Tech – Service Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Od samego początku jest związana bezpośrednio z amerykańskim koncernem Pittsburgh Corning i jej przedstawicielstwem w Europie Pittsburgh Corning Europe jako oficjalny dystrybutor wyrobów ze szkła komórkowego FOAMGLAS® na terenie Polski.

W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia naszej działalności w Polsce.

Pittsburgh Corning to z kolei ponad 80 lat doświadczeń w produkcji i wdrażaniu na rynek izolacji termicznej, hydroizolacji oraz izolacji akustycznej ze szkła komórkowego FOAMGLAS®.

Firma nasza posiada duże doświadczenie w doradztwie technicznym oraz sprzedaży wyrobów FOAMGLAS® na terenie Polski. Przez ten czas dostarczaliśmy nasze produkty na najważniejsze obiekty i inwestycje, zarówno z budownictwa ogólnego jak i przemysłowego.

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doboru oraz dostawy wszystkich produktów technologii FOAMGLAS®. Prowadzimy szkolenia, seminaria oraz prezentacje produktów i technologii zarówno dla projektantów jak i inwestorów oraz wykonawców.

Wyroby z palety FOAMGLAS® dostarczamy naszym transportem bezpośrednio na plac budowy na terenie Polski w dokładnie ustalonym terminie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.