Płaszcze


K-FLEX ECO ALU

Okładzina ALU, 4-warstwowy laminat aluminium-PET w połączeniu z pianką elastomerową K-FLEX ECO bezhalogenową.

Pobierz kartę produktu

 

 

K-FLEX AL CLAD SYSTEM

K-FLEX AL CLAD SYSTEM
AL CLAD SYSTEM to kompletny system izolacji elastomerowej K-FLEX w połączeniu z wielowarstwowym pokryciem, odpornym na promienie ultrafioletowe i czynniki atmosferyczne. Ze względu na doskonałe właściwości fizyczne AL CLAD SYSTEM jest niezwykle wytrzymały i odporny na wstrząsy, skraca czas aplikacji i jest łatwy w utrzymaniu. AL CLAD SYSTEM oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów, aby spełnić wszystkie wymagania instalatora.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX COLOR SYSTEM

Dzięki K-FLEX COLOR SYSTEM powstała nowa koncepcja izolacji: nie jest to już prosty system ochrony termicznej, ale element, który można zintegrować z konstrukcją, oferując doskonałe rozwiązania estetyczne zarówno dla projektantów, jak i architektów. Zintegrowana powłoka COLOR eliminuje potrzebę dodatkowych aplikacji, nadając izolowanym rurom jednolity wygląd.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX SOLAR R

K-FLEX SOLAR R
K-FLEX SOLAR R: izolacja K-FLEX SOLAR HT z folią ochronną o wysokiej odporności mechanicznej.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX IN CLAD SYSTEM

Pianka elastomerowa o zamkniętych komórkach K-FLEX z zewnętrzną, elastyczną powłoką polimerową o grubości 1 mm. K-FLEX IN CLAD zapewnia długotrwałą ochronę przed agresywnym środowiskiem morskim i jest odporny na promieniowanie UV i parę.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX ST ALU

Okładzina ALU, 4-warstwowy laminat Aluminium-PET w połączeniu z pianką elastomerową K-FLEX ST

Pobierz kartę produktu