Izolacja kauczukowa


K-FLEX ST

K-FLEX ST nadaje się do wszystkich zastosowań, zarówno cywilnych, jak i przemysłowych, które wymagają użycia materiału izolacyjnego, nie zaniedbując stosunku ceny do jakości: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewanie i hydraulika, zbiorniki, armatura rurowa i kanały wodne.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX ECO

Elastomerowy materiał izolacyjny opracowany i wyprodukowany bez użycia halogenów.
Dzięki swojemu składowi wszelkie opary wydzielane podczas pożaru są przezroczyste i nietoksyczne dla nikogo w pobliżu. Zatwierdzanie i certyfikacja wartości produktów jest częścią strategii firmy mającej na celu optymalizację i ciągłe doskonalenie podstawowych wymagań.
Polityka ta została rygorystycznie zastosowana przy produkcji K-FLEX ECO, dzięki czemu jest to niezwykle ciekawy, skuteczny i bezpieczny produkt izolacyjny.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX SOLAR HT

K-FLEX SOLAR HT
Idealne rozwiązanie do paneli słonecznych i procesów przemysłowych do 150 ° C. Rewolucyjne nowe opakowanie, szyte na miarę dla klienta, z praktycznymi i ekonomicznymi zaletami użytkowania i dystrybucji.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX SRC

Innowacyjna konstrukcja K-FLEX SRC łączy w sobie wysoką wydajność termiczną elastycznej pianki elastomerowej na bazie gumy z powłoką o zmniejszonej emisji dymu, oferując produkt, który jest również odpowiedni na drogach ewakuacyjnych..

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX SRC ECO

K-FLEX SRC ECO to produkt izolacyjny składający się z warstwy pianki elastomerowej o zamkniętych komórkach oraz płaszcza ochronnego. Specjalna konfiguracja K-FLEX SRC ECO oferuje unikalny produkt, który w przypadku pożaru opóźnia emisję dymu i oparów, które są również wolne od kwasów fluorowcowodorowych i związków chloroorganicznych. K-FLEX SRC ECO został przebadany zgodnie z aktualną normą europejską EN 13501-1 w zakresie klasyfikacji ogniowej wyrobów budowlanych i uzyskał klasyfikację BL-s1, d0 / B-s2, d0.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX ST DUCT

EKONOMICZNY: elastyczny i łatwy w obsłudze, wykonany w wymiarach 1500 mm szerokości, aby zapewnić łatwy montaż na kanałach.
PRAKTYCZNE: samoprzylepna powierzchnia została wzmocniona, aby poprawić przyczepność do metalowych przewodów.
WYGODNY: jego szerokość 1500 mm skraca czas aplikacji, zmniejszając ostateczny koszt prefabrykowanych kanałów.
ELASTYCZNY: wysoka elastyczność pomaga tłumić drgania występujące w miejscach połączeń i zawieszeń.

Pobierz kartę produktu

 

K-FLEX ST FRIGO

K-FLEX ST FRIGO
Rewolucyjne i ekskluzywne opakowanie oferuje praktyczne i ekonomiczne korzyści podczas użytkowania i dystrybucji.
Otwór w pokrywie pudełka umożliwia łatwe wyjmowanie, przy czym pozostały produkt pozostaje nienaruszony i na miejscu.
Linijka nadrukowana na krawędzi pudełka ułatwia dokładny pomiar i precyzyjne docięcie izolacji potrzebnej do pracy. Koniec z odpadami; mniejsze zużycie kleju i taśmy.

Pobierz kartę produktu